Medewerkers

Dick Haver Droeze
Dick Haver Droeze
ing. F.J. Haver Droeze
tuin- en landschapsarchitect BNT
vennoot
dick@haverdroeze.nl

Liedewij Haver Droeze
Liedewij Haver Droeze
mr. L. Haver Droeze
jurist RO en Milieu
vennoot
liedewij@haverdroeze.nl

Nico van Niejenhuis
Nico van Niejenhuis
ing. D. van Niejenhuis
technisch medewerker
vennoot
nico@haverdroeze.nl

Jeroen Heij
Jeroen Heij
ing. J. Heij
tuin- en landschapsarchitect AvB
jeroen@haverdroeze.nl

Koos Iestra
Koos Iestra
ing. J.W. Iestra
ontwerper
koos@haverdroeze.nl


David Huijben
D.F.M. Huijben MSc
jr. landschapsarchitect
david@haverdroeze.nl

Joris Wolbert
Joris Wolbert
ing. J. Wolbert
technisch medewerker
joris@haverdroeze.nl

Trudy van de Steeg
Trudy van de Steeg
ing. G.M. van de Steeg-Hartman
ontwerper
trudy@haverdroeze.nl

Wil van den Hengel
Wil van den Hengel
W.M.E.  van den Hengel
administratief secretarieel medewerkster
boekhouding
wil@haverdroeze.nl


Falko Spijkers
F. Spijkers, Bsc
technisch medewerker
falko@haverdroeze.nl

Poppi
Poppi
bureauhond